For Sale
Low Floor

Sorrento - Tower 1

1 Austin Road WestKowloon Station
HK$ 45,000,000HK$ 45,000,000
@ 42,056 / SF (S)
Ref: 57841
Updated: 09.04.2026
1,070
SF (S)
3
Beds
Building Age
23 Years
Facilities
Club House
Squash Court
Tennis Court
Playground
Outdoor Swimming Pool
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places