Flat 2, Floor 24, Block Block B, Dragon Court

6 Dragon TerraceTin Hau
HK$ 6,000,000HK$ 6,000,000
@ 7,001 / SF (S)
Sold: 25.07.2007
857
SF (S)
Size
Sep 21, 2023
16M
18.67K
857
Jul 25, 2007
6M
7.002K
857

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places