Flat B, Floor 31, Block Block 1, The Summa

23 Hing Hon RoadSai Ying Pun
HK$ 27,000,000HK$ 27,000,000
@ 28,302 / SF (S)
Sold: 04.06.2024
954
SF (S)
Function Room
24 Hour Security
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Jun 4, 2024
27M
28.302K
954

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places