Flat 16, Floor 8, 16-22 King Kwong Street

16-22 King Kwong StreetHappy Valley
HK$ 2,600,000HK$ 2,600,000
@ 5,869 / SF (S)
Sold: 06.12.2016
443
SF (S)
2
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
54 Years
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Dec 6, 2016
2.6M
5.87K
443

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places