Flat C, Floor 3, Shan Kwong Court

26-32 Shan Kwong RoadHappy Valley
HK$ 12,700,000HK$ 12,700,000
@ 13,174 / SF (S)
Sold: 18.09.2014
964
SF (S)
3
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
62 Years
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Sep 18, 2014
12.7M
13.175K
964
May 4, 2006
5.88M
6.1K
964

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places