For Sale
Mid Floor

Residence Bel-Air - Phase 6 Bel-Air No.8 - Tower 8A

8 Bel-Air Peak AvenuePokfulam
HK$ 138,000,000HK$ 138,000,000
@ 39,508 / SF (S)
Ref: 406887
Updated: 13.04.2026
3,493
SF (S)
6
Beds
4
Building Age
18 Years
Multi-purpose Room
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places