For Sale and Rent
High Floor

Residence Bel-Air - Phase 1 - Tower 2

28 Bel-Air AvenuePokfulam
HK$ 33,000,000HK$ 33,000,000HK$ 56,000 incl.HK$ 56,000 incl.
@ 28,621 / SF (S)
Ref: 39788
Updated: 12.05.2026
1,153
SF (S)
3
Beds
Building Age
22 Years
Multi-purpose Room
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places