For Sale
Mid Floor

Pacific Palisades - Block 10

1 Braemar Hill RoadNorth Point Hill
HK$ 16,500,000HK$ 16,500,000
@ 19,527 / SF (S)
Ref: 165823
Updated: 13.03.2026
845
SF (S)
3
Beds
2
Baths
Some furniture in the photos has been removed.
Building Age
35 Years
Shuttle Bus
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places