For Sale
High Floor

Tung Tat Building

390-392 Des Voeux Road WestSai Ying Pun
HK$ 7,000,000HK$ 7,000,000
@ 14,583 / SF (S)
Ref: 734654
Updated: 03.04.2026
480
SF (S)
2
Beds
Building Age
61 Years

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places