Flat A, Floor 38,39, Block Block 1, Centrestage

108 Hollywood RoadSheung Wan
HK$ 28,000,000HK$ 28,000,000
@ 21,132 / SF (S)
Sold: 31.01.2008
1,325
SF (S)
4
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Facilities
Club House
GYM
Outdoor Swimming Pool
24 Hour Security
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Jul 3, 2024
32M
24.151K
1,325
Jan 31, 2008
28M
21.133K
1,325

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places