Flat C, Floor 9, Lei King Wan - Yee Qun Mansion

37 Tai Hong StreetQuarry Bay
HK$ 6,100,000HK$ 6,100,000
@ 12,348 / SF (S)
Sold: 25.04.2025
494
SF (S)
2
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
37 Years
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Apr 25, 2025
6.1M
12.349K
494
Mar 30, 2020
8.5M
17.207K
494
Mar 7, 2007
1.1M
2.227K
494

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places