Flat J, Floor 23, The Highline

33 Catchick StreetWestern District
HK$ 4,303,000HK$ 4,303,000
@ 20,393 / SF (S)
Sold: 13.08.2024
211
SF (S)
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
2 Years
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Aug 13, 2024
4.303M
20.394K
211

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places