Flat E, Floor 7, Mandarin Building

35-43 Bonham StrandSheung Wan
HK$ 7,250,000HK$ 7,250,000
@ 15,761 / SF (S)
Sold: 13.06.2018
460
SF (S)
2
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
47 Years
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Jun 13, 2018
7.25M
15.761K
460

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places