Flat B, Floor 5, King Kwong Mansion

8 King Kwong StreetHappy Valley
HK$ 3,500,000HK$ 3,500,000
@ 13,514 / SF (S)
Sold: 11.07.2013
259
SF (S)
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
37 Years
Facilities
24 Hour Security
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Jun 7, 2022
4.52M
17.452K
259
Oct 24, 2016
3.9M
15.058K
259
Jul 11, 2013
3.5M
13.514K
259
Apr 12, 2010
2.38M
9.19K
259
May 5, 2007
1.37M
5.29K
259

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places