Flat B, Floor 11, The Babington

6D-6E Babington PathMid-Levels West
HK$ 10,552,000HK$ 10,552,000
@ 16,284 / SF (S)
Sold: 08.10.2009
648
SF (S)
3
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Building Age
17 Years
Facilities
Club House
GYM
24 Hour Security
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Apr 25, 2024
14.6M
22.531K
648
Apr 20, 2017
13.68M
21.112K
648
Oct 8, 2009
10.552M
16.284K
648

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places