Flat C2, Floor 1, Block Block 2, Mount Trio Court

1-2 Hok Yu LaneHo Man Tin
HK$ 6,800,000HK$ 6,800,000
@ 5,797 / SF (S)
Sold: 10.10.2008
1,173
SF (S)
3
Beds
This property is no longer available.
Features & Facilities
Facilities
24 Hour Security
Property Transactions
Date
Price
$/SF
Size
Jul 15, 2015
12.65M
10.785K
1,173
Oct 10, 2008
6.8M
5.798K
1,173

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places