For Sale
Low Floor

The Harbourside - Tower 2

1 Austin Road WestKowloon Station
HK$ 21,500,000HK$ 21,500,000
@ 28,667 / SF (S)
Ref: 88749
Updated: 12.03.2026
750
SF (S)
2
Beds
Building Age
23 Years
Facilities
Playground
GYM
Barbeque Area
Club House
24 Hour Security
Outdoor Swimming Pool

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places