For Sale
Ground Floor

Peninsula Village - Caperidge Drive - Block 29

1-39 Caperidge DriveDiscovery Bay
HK$ 16,000,000HK$ 16,000,000
@ 11,586 / SF (S)
Ref: 73109
Updated: 17.05.2026
1,381
SF (S)
3
Beds
Building Age
35 Years