For Sale
Low Floor

Good Times Building

230-236 Queen's Road WestSai Ying Pun
HK$ 13,800,000HK$ 13,800,000
@ 32,319 / SF (S)
Ref: 64449
Updated: 12.03.2026
427
SF (S)
2
Beds
Building Age
50 Years

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places