For Sale
High Floor

Goldwin Heights

2 Seymour RoadMid-Levels West
HK$ 17,000,000HK$ 17,000,000
@ 20,808 / SF (S)
Ref: 62811
Updated: 20.03.2026
817
SF (S)
3
Beds
Building Age
32 Years
Facilities
Club House
GYM
Playground
Outdoor Swimming Pool
Shuttle Bus
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places