For Sale
Low Floor

185 Wing Lok Street

185 Wing Lok StreetSheung Wan
HK$ 6,990,000HK$ 6,990,000
@ 15,163 / SF (S)
Ref: 254638
Updated: 04.05.2026
461
SF (S)
1
Beds
Building Age
54 Years

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places