For Sale
Mid Floor

Realty Gardens - Vienna Court

41 Conduit RoadMid-Levels West
HK$ 26,000,000HK$ 26,000,000
@ 22,298 / SF (S)
Ref: 80216
Updated: 07.03.2026
1,166
SF (S)
3
Beds
Building Age
55 Years
Shuttle Bus
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places