For Sale and Rent
Low Floor

One Jardine's Lookout

1 Wang Tak StreetHappy Valley
HK$ 7,000,000HK$ 7,000,000HK$ 19,500 incl.HK$ 19,500 incl.
@ 25,830 / SF (S)
Ref: 747839
Updated: 25.04.2026
271
SF (S)
1
Beds
1
Baths
Decent one bedroom apartment at a convenient location.
Contact Agent
Joanne Cheung
Joanne Cheung
S-584332
Building Age
2 Years

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places