For Sale
High Floor

Laguna Verde - Phase 3 (IIB) Costa Del Sol - Tower 12

8 Laguna Verde AvenueHung Hom
HK$ 9,380,000HK$ 9,380,000
@ 17,179 / SF (S)
Ref: 309177
Updated: 17.05.2026
546
SF (S)
1
Beds
Building Age
26 Years
Table Tennis
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places