For Sale
Low Floor

La Vista - Block 3

1-11 Vista AvenueDiscovery Bay
HK$ 8,800,000HK$ 8,800,000
@ 10,353 / SF (S)
Ref: 295395
Updated: 20.05.2026
850
SF (S)
3
Beds
Building Age
32 Years
Club House
24 Hour Security
Outdoor Swimming Pool
Function Room
Multi-purpose Room

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places