For Sale and Rent
High Floor

Island Harbourview - Tower 7

11 Hoi Fai RoadOlympic Station
HK$ 25,000,000HK$ 25,000,000HK$ 50,000 incl.HK$ 50,000 incl.
@ 27,655 / SF (S)
Ref: 141612
Updated: 12.05.2026
904
SF (S)
3
Beds
Building Age
26 Years
Facilities
Club House
GYM
Playground
Indoor Swimming Pool
Outdoor Swimming Pool
24 Hour Security

Neighbourhood

Get Travel Time
-- min
My Places